SUNWEBS

Eshop u Atomeru: Platíte jen to, co skutečně máte

Tak jsem v poslední době přemýšlel o tom, že si zkusím založit shop. Uvažoval jsem o vyzkoušení některých šablon a systémů, nicméně prakticky všechno bylo v angličtině a neměl jsem dostatečný přehled o jednotlivých funkcích. V podstatě náhodou jsem našel webové stránky společnosti Atomer.cz, které mě poměrně zaujaly bohatou nabídkou. Právě na ni bych se soustředil v následujících řádcích. I díky tomu, že jsem si vše vyzkoušel, mohu do jisté míry mluvit z vlastních zkušeností.

Atomer3

Konečně bez poplatků

Spoustu lidí odradí při potenciálních začátcích jejich podnikání v oblasti internetového prodeje nezbytnost měsíčních poplatků. Samotná tvorba web stránek pochopitelně něco stojí, nicméně následně již platit nemusíte. Tedy alespoň v systému Atomer.cz. Vše je založeno na systému kreditů, které si můžete dobíjet podle potřeby. Za konkrétní moduly jsou pak strhávány. Pokud modul jednoduše nechcete, deaktivujete si jej a nebudete za něj platit ani korunu navíc.

Atomer1

Eshop jsem si sestavil sám

Samotný eshop jsem si sestavil úplně sám. Vyzkoušel jsem totiž bezplatných 30 dní, po které jsem měl přístup do systému zcela zdarma. Osahal jsem si tak všechno důležité součásti a vybral si moduly, které se mi líbily. Samotná tvorba internetového obchodu nebyla nijak náročná, jelikož prostředí je zcela intuitivní a nebyl problém se v něm vyznat. Poradil jsem si tak pohodlně i bez pomoci cizí osoby. I když jednou jsem se přímo podpory na tomto webu zeptal…

Atomer2

Co ještě nabízí systém

Administrace v samotném systému nabízí i spousty dalších zajímavých vychytávek. Samozřejmostí je například vložení reklamních banerů, které mohou také vydělávat peníze. Samozřejmostí jsou i notifikační emaily a SMS zprávy při objednávkách. Šablonku eshopu lze změnit i bez ztráty dat a můžete mít i svůj favicon. Optimální je si vyzkoušet založit eshop a pak můžete hodnotit také.

Zanechat komentář

Tento formulář je chráněn Google reCAPTCHA. Odesláním souhlasíte s informacemi o zpracování údajů a podmínkami služby.