SUNWEBS
Wordpress

Založit si web svépomocí lze, ale optimální to rozhodně není

Mít krásné webové stránky je snem většiny lidí. Ostatně dosáhnout na pasivní příjem je skvělé, protože člověk získá časovou nezávislost, respektive nemusí řešit pracovní dobu. Samozřejmě je také sám sobě šéfem. Přesto nelze počítat s tím, že si založíte internetové stránky nějak jednoduše a rychle. Stát vás to bude čas i peníze. S nejistým výsledkem. Mnohem lepší je spolehnout se na specialisty. Proč? To vám prozradím v následujících řádcích.

Začátky byly krušné

Mohlo by se zdát, že založení webu není nijak složité. Ano, skutečně se už nejedná o žádný programátorský oříšek. Nemusíte znát html jazyk, bohatě vám postačí vlastní intuice a trocha logického uvažování. Já jsem tvořil web ve wordpressu. Koupil jsem si doménu a poté už začal skládat widgety tak, aby prostředí vypadalo co možná nejlépe. Pravda je ovšem taková, že finální verzi webu něco chybělo. I přesto, že logo mi zpracovali profesionálové. Po roce fungování jsem vsadil právě na ně.

Webdesignu je třeba rozumět

Už jste někdy vstoupili na web a okamžitě jej opustili? Nejspíše ano. Především nejrůznější zastaralé stránky přímo odpuzují a člověk prostě nechce dál cokoli řešit. I proto se vyplatí zvolit specialistu, pro kterého je tvorba webových stránek denním chlebem. Přesně totiž ví, co si může dovolit jak z hlediska rozvržení jednotlivých ploch, tak i z pohledu barevného spektra. Konečný výsledek byl fascinující. Web, který prostě dokázal přitáhnout pozornost, a hlavně na něm lidé vyhledávali to, co potřebovali.

SEO

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Pozor na vyhledávače

Jasně. Vždyť návštěvníci přicházejí na web především díky vyhledávačům. To mu je zapotřebí přizpůsobit také styl psaní jednotlivých článků. Jestliže se vám to podaří, máte vyhráno. Optimální je ale na začátku nechat vyřešit SEO audit a až poté začít psát články na základě správných klíčových slov.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Zanechat komentář

Tento formulář je chráněn Google reCAPTCHA. Odesláním souhlasíte s informacemi o zpracování údajů a podmínkami služby.