SUNWEBS
Toner

Úspora při nákupu toneru do tiskárny: Nic složitého

Nákup nové náplně do tiskárny představuje nezbytnou investici, bez které se prostě nikdo neobejdeme. Ač v dnešní době potřebujeme tisknout co možná nejméně vzhledem k tomu, že veškeré záležitosti se už řeší ryze elektronicky, stejně prostě čas od času nějakou tu stranu vytisknout potřebujeme. Já už jsem si našel jednoznačnou cestu k tomu, jak se dá koupit levný a kvalitní toner. Pokud vás to zajímá, určitě nepřestávejte číst.

Nejprve jsem vsázel na originály

Jasně, prvně jsem si říkal, že nejjednodušší bude nákup toneru originálního, a to v kamenné prodejně. Činil jsem tak několik let a vše bylo v pořádku. Postupem času jsem se ale dozvěděl o renovování starších tonerů. I to jsem nakonec vyzkoušel, jelikož rozdíl v ceně byl více než markantní. Vcelku nepříjemně jsem se ale spálil.

Doplňování tonerů je nesmysl

To jsem si bohužel na počátku nemyslel a vše mi připadalo jako rozumná a maximálně ekonomická volba. Až do doby než jsem to vyzkoušel. Jasně, doplnění bylo rychlé a finančně v podstatě bezbolestné, nicméně kvalita na katastrofální úrovni. Stránky špinily a celkový vzhled tisku byl skutečně maximálně nehezký. I proto jsem se nakonec rozhodl pro neoriginální toner.

Univerzální toner jako jasná volba

V současné době už nedám dopustit na neoriginální kompatibilní tonery do tiskárny. Kvalitativně jsou na srovnatelné úrovni s originály, nicméně cenově jsou mnohem níže. Jasně, několik stran méně se takto vytiskne, nicméně výsledný tisk je srovnatelný, stránky hezké a výdrž toneru taktéž solidní. A samotný nákup? Není nic jednoduššího! Nakupuji online, pohodlně, rychle a bez problémů. Stačí si vždy jen zadat konkrétní druh tiskárny a následně už si pouze zakoupím toner online jako jiné zboží v jakémkoli eshopu. Rychlé a velmi jednoduché.

Zanechat komentář

Tento formulář je chráněn Google reCAPTCHA. Odesláním souhlasíte s informacemi o zpracování údajů a podmínkami služby.