SUNWEBS
Web, Ukazatel úspěchu, Kvalitní magazín, Návštěvnost magazínu, Návštěvnost webu

Hlavním ukazatelem návštěvnosti magazínu jsou jednoznačně reální čtenáři

Vlastníte webové stránky typu magazínu nebo eshopu a snažíte se je dostat co nejvíce na oči lidí a zlepšit jejich pozice ve vyhledávačích? Pokud ano, rozhodně je třeba brát v potaz hned několik aspektů, které mohou svědit o kvalitě, anebo naopak nekvalitě získaných zpětných odkazů. Spousta linkbuilderů zpravidla ihned vyhledává ranky daného webu. Ti nezkušení, anebo naopak velezkušení vsází na Page Rank, který absolutně nic neříká. Google jím totiž již kvalitu neměří a neaktualizoval jej již dobrých 5 let.

S Rank a další metriky

Ano, mnohé metriky mohou vypovídat o magazínech leccos. Typický je třeba S Rank, který se zvyšuje hlavně po dosažení určitého množství relevantních zpětných odkazů. Ty lze ale získávat pouze tím, že budete dávat své odkazy do diskuzí pod články anebo přímo do cizích článků. Bude vás to stát hodně času i peněz a zpravidla dosáhnete pouze zvýšení této veličiny a nikoli reálných a vracejících se čtenářů, kteří by vám měli přinést zisk.

Pravdu ukážou pouze čtenáři

Pokud chcete mít magazíny opravdu úspěšné, měli byste se věnovat hlavně obsahu. Ten jediný je schopen efektivně přivádět nové čtenáře, kteří se budou vracet. Je vcelku jedno, na jakou tematiku je magazín zaměřen. Úspěšné mohou být weby pojednávající o zahradě, bydlení, penězích, kráse, módě, hrách, nebo o čemkoli jiném, co veřejnost zajímá. Články by neměly být pouze komerční, ale musí čtenáři radit a dát mu nějakou informaci, kterou si odnese.

Je a není jedno, jak k trafficu přijdete

Traffic, tedy jakýsi hlavní sled lidí- návštěvníků webu, můžete získat jakkoli. Optimální je přirozený příbytek lidí, kterým se vaše příspěvky prostě líbí. Výborné je i sdílení na sociálních sítích. Pokud se rozhodnete pro nákup followerů nebo facebook fanoušků, počítejte s tím, že se u mnohých bude jednat pouze o jednorázovou věc, za níž bylo zaplaceno.

Prostě budujte kvalitní obsah, obsah a ještě jednou obsah…!!!

Zanechat komentář

Tento formulář je chráněn Google reCAPTCHA. Odesláním souhlasíte s informacemi o zpracování údajů a podmínkami služby.