SUNWEBS
Facebook

Kvalitní facebookový profil je pro byznys nesmírně důležitý

Máte eshop, online magazín, případně podnikáte na internetu nějakým jiným způsobem? Ať už je vaše odpověď jakákoli, rozhodně se neobejdete bez kvalitně řešeného marketingu. O této skutečnosti, která zní jako klišé, jsem se přesvědčil na vlastní kůži. Ano, řešil jsem SEO, kvalitní obsah i spousty dalších záležitostí. Poněkud pozadu ale zůstávala reklama na Facebooku. Sociální sítě přitom neradno opomíjet. Jak jsem tedy na všechno šel? Nejprve jsem to zkusil sám.

Svépomocí jsem si moc nepomohl

Bohužel. Samozřejmě jsem si prvně propojil facebookový účet se svými internetovými stránkami a začal fungovat. Všechno se do jisté míry dařilo, nicméně profil byl poněkud chudý a nedokázal přilákat dostatečné množství lidí. Z toho důvodu jsem se nakonec rozhodl vyzkoušet dávat pravidelně nové posty a snažit se také přidávat fotografie i videa. Vše se začalo dařit, ale ubyl mi potřebný čas, který jsem měl na práci předtím. I proto se mi nakonec hodila profesionální reklamní agentura.

Specialisté mi pomohli

Profi agentura se nakonec na všechno okolo mého facebookového profilu postarala. Specialisté vyřešili úvodní fotografie, prezentaci firmy a další záležitosti. Samozřejmě se soustředili také na pravidelné příspěvky a další nové informace, které se týkají poutavého prostředí webu. Já nyní nemusím řešit takřka nic a vím, že profil bude stále aktualizován a v nejlepší kondici.

A co reklama na Facebooku?

Správa facebookových stránek není jen o tom, že se přidává pravidelný obsah. Zapotřebí je také sem tam uspořádat nějakou soutěž, přidat anketu a atd. Velmi důležité je také řešení reklamních akcí přímo na Facebooku. Jen tak se mnohdy dostanou vaše příspěvky do povědomí široké veřejnosti! Uvidíte je velké množství lidí a váš produkt či služba se budou mnohem lépe prodávat, což se podařilo i mně.

Zanechat komentář

Tento formulář je chráněn Google reCAPTCHA. Odesláním souhlasíte s informacemi o zpracování údajů a podmínkami služby.