SUNWEBS
Náplně do tiskáren

Náplně do tiskáren nemusejí být drahé

Když dojde náplň v tiskárně, nezoufejte a vyberte si takovou, která vám bude po všech stránkách vyhovovat. V současné době je k dispozici velké množství nejrůznějších zařízení pro tisk, a tak není divu, že si spousta z nás vybírá takovou tiskárnu, která bude nejen kvalitní, ale dokáže také tisknout maximálně ekonomicky. Pravda je taková, že většina laserových zařízení již v současnosti umí tisknout stránku s minimálními náklady. V následujících řádcích se pokusím spíše upozornit na své zkušenosti s nákupem náplně do tiskárny. Ten totiž může být mnohdy poměrně svízelný.

Levné nemusí být kvalitní

U každého výběru nového zboží rozhoduje především pořizovací cena. U tonerů a cartridgí je tomu nejinak. Většinou se stává, že ty nejlevnější bývají často sice kvalitní, ale náplň se rychle spotřebovává, popřípadě je jí v dané nádobce nebo válci malé množství. Dají se ale sehnat klidně i opravdu levné cartridge, které jsou schopny poskytnout doslova nedocenitelné služby. Vybírat byste proto měli dle osvědčených značek.

Značkové, nebo neznačkové?

Velmi důležité je si také rozmyslet, zdali budete volit značkové náplně, anebo raději nakoupíte poněkud levnější neznačkové. Značkové, tedy náplně stejné značky jako je tiskárna, jsou často až několikanásobně dražší. Vyrobené jsou přitom ze stejných komponentů, jako je tomu u univerzálních. Kvalitativně také často budou úplně stejné. Pokud tedy nakoupíte kvalitní tonery Canon, budete mít u tiskárny jistotu, nicméně i s neznačkovými můžete vytisknout spousty stran textu či mnoho obrázků.

Nákup online se vyplatí

Chcete-li mít doma konkrétní náplň v co možná nejkratším časovém intervalu, pak nakupujte online. Já jsem naposledy takto kupoval toner CE285A, a to za skvělou cenu. Doprava mě i díky jeho kompaktním rozměrům vyšla také velmi levně.

Zanechat komentář

Tento formulář je chráněn Google reCAPTCHA. Odesláním souhlasíte s informacemi o zpracování údajů a podmínkami služby.